Пошук

Сторінка дошкільної освіти

[sigplus] Critical error: Image gallery folder doshkilnyata is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

     Згідно Статуту Чинадіївського дошкільного навчального закладу (дитячого будинку) інтернатного типу Закарпатської обласної ради
1.10. З метою ранньої соціалізації дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, діти дошкільного віку, що проживають в дитячому будинку, здобувають дошкільну освіту в дошкільних групах дитячого будинку, а діти шкільного віку, що проживають у дитячому будинку, навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів.

1.11.  Учні (вихованці) дитячого будинку можуть відвідувати позашкільні навчально-виховні заклади, будинки дитячої творчості,  станції юних техніків тощо.

4.6. Навчально-виховний процес для дітей дошкільного віку здійснюється відповідно до Закону України,,Про дошкільну освіту та інших нормативно-правових актів. Зміст дошкільної освіти визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та реалізується згідно з державними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

            Навчально-виховний процес має два етапи:

    • І етап – забезпечення дошкільної освіти на базі дитячого будинку.
    • ІІ етап – забезпечення, засвоєння вихованцями шкільної програми, базової освіти шляхом організації навчання дітей в ЗОШ І-ІІ ступенів та в дитбудинку в умовах, максимально наближених до родини.

Завдання дошкільної освіти в дитячому будинку

Система організації дошкільної освіти в дитячому будинку та плани діяльності

Освітні програми

Практична робота з дошкільнятами

Розклад занять дошкільної групи

Режим дня дошкільної групи

Робота з дітьми з особливими потребами в спеціальній групі "Калинка" (режим, фото)

{gallery slider=boxplus.carousel}doshkilnyata{/gallery}

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців