Пошук

Історія закладу

Історія Чинадіївського дитячого будинку починалась 30 років тому. В червні 1980 року відкрились двері закладу для дітей дошкільного віку. У дошкільному дитячому будинку проживало та виховувалось 150 дітей. Це були діти без батьків – сироти, покинуті батьками, вилучені з родин. Пізніше, з 1997 року на базі дитячого будинку було відкрито початкову школу, чим полегшили психологічний стан дітей.

У зв’язку з відсутністю умов для організації навчання школярів в будинку змішаного типу (дошкільнята та школярі), тобто відсутність та неможливість облаштування класних кімнат з 2003 року учнів дитячого будинку було переведено для навчання в місцеву загальноосвітню школу смт.Чинадієва. Тому в Статуті дитячого будинку було внесено зміни: залишати вихованців в дитячому будинку для подальшого проживання, а навчання в початкових класах проводити в місцевій загальноосвітній школі, де навчаються діти із звичайних родин в селищі.

Після закінчення 4-го класу діти переводились в інші інтернати області.

А з вересня 2005 року учні дитячого будинку зараховані в 1-5 класи ЗОШ І-ІІ ступенів смт.Чинадієва, де навчаються по сьогоднішній день.

Згідно Статуту дитбудинку та дозволу управління освіти і науки Закарпатської ОДА щорокузалишились для подальшого проживання і виховання в дитбудинку учні 4-5-6 класів з 2005 року.

Таким чином, забезпечуючи соціальну адаптацію дітей та виконуючи п.14 І етапу «Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», дитячий будинок фактично закріплений за загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів смт.Чинадієва з метою рівного доступу його вихованців до якісної загальної базової освіти.

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців