Пошук

Завдання дошкільної освіти в дитячому будинку

Чинадіївський дошкільний навчальний заклад (дитячий будинок) інтернатного типу Закарпатської обласної ради  надає послуги дошкільної освітидітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дошкільного віку та дітям дошкільного віку з особливими освітніми потребами .

Основні завдання дошкільної освіти в дитячому будинку:

ØСтворення оптимальних умов для соціально-особистісного розвитку дошкільників та дітей дошкільного віку з особливими потребами шляхом ефективної взаємодії дітей, педагогів та дорослих, а також для забезпечення якості освітнього процесу для подальшого навчання в новій українській школі.

ØПідвищувати компетентність педагогів з питань реалізації принципу інтеграції в освітньому процесі з метою дотримання гранично допустимого навчального навантаження на дитину.

ØЗабезпечити відповідність змісту освітнього процесу в дитячому будинку вимогам чинних програм в умовах їх варіативності.

ØСприяти реалізації принципу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах оновлення змісту дошкільної освіти та початкової школи.

ØФормувати у вихованців навички спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми.

ØЗабезпечити фізичний, комунікативний, пізнавальний, соціально-моральний, художньо-естетичний, психічний і соціальний розвиток дітей упродовж дошкільного дитинства.

ØСприяти якісному програмно-методичному забезпеченню освітнього процесу.

ØФормування навичок здорового способу життя дошкільнят.

Ø  Сприяти своєчасному становленню і всебічному розвитку життєво компетентної особистості дитини, формуванню її фізичної і психологічної готовності до нової соціальної ролі.

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців