Пошук

Подарунки від Миколая!!!

 

Щороку, вже традиційно, свято Миколая одне з найулюбленіших і найочікуваніших свят у Чинадіївському  дитячому будинку. Вся малеча з нетерпінням чекає зимового дива і здійснення всіх побажань. А здійснити всі думки можуть люди, які перейняли від  Миколая найкращі риси:  милосердя і благодійність, а ще бажання здійснити всі заповітні мрії наших маленьких вихованців. 

Починаючи з понеділка і цілий тиждень до наших діток приходив Миколай! 

Вже близько 5-х років підряд до дітлахів навідується "Святий Миколай" із Австрії. Подарунки, вітання та допомогу дитячому закладу привозять родина Маханець (Андрій, Богодар та Іван Андрійович) та їх друзі – бізнесмени - Andreas Neubauer, Joerg Haghofer, Andreas Leitner. Радісним несподіваним подарунком від наших друзів з Австрії  став ПАРОКОНВЕКТОМАТ. Тепер готувати нашим кухарям для діток поживну і правильну їжу буде набагато легше, дякуючи добродіям з Австрії, добрим людям, які долучилися зібрати кошти і придбати таку чудову річ для здорового харчування дітей. 

Фото  

Здійснити бажання наших діток захотіло чимало добрих людей. 

Вже традиційно, щороку нашими гостями в цей день є студенти МДУ та Волонтеріат УЖНУ, студенти Ужгородського інституту культури, учні Хустського спеціалізованого ліцею, Іршавської школи та 6-та школа м. Мукачева,  які порадували діток святковою програмою, рухливими іграми, спілкуванням та різними забавами, ну і звичайно ж різноманітними подарунками( солодощі, фрукти, канцтовари, миючі засоби та засоби гігієни, розвиваючі ігри,). Спасибі велике всім нашим друзям ! 

Фото

Щира подяка всім і кожному , хто приїхав, привітав, подарунок передав, щастя – долі побажав, свята з нами святкував : представникам поліції, прокуратури м. Ужгород, прикордонної служби, духовенства, каналу « Плюс Плюс », волонтерам смт. Чинадієво, представникам Закарпатської філії ІП «КОКА-КОЛА»  з улюбленими дитячими напоями. 

Не забули цього року про нас і наші давні друзі, гості з села Дерцен, релігійна громада реформатської церкви, священик Жуковський Микола Львович з індивідуальними подарунками для кожної дитини, а також волонтери з м. Ужгород під керівництвом Яни Зизич, які порадували діток індивідуальними цінними та необхідними подарунками. 

Несподіваним  подарунком для дітей став приїзд гостей з Польщі  - п. Маріуш та Олег та команда Еріки з м. Хуста. Кожна дитина отримала яскраву якісну, гарненьку піжамку, миючі засоби. 

Фото

Щиро дякуємо всім і кожному!Божих Благословінь та щасливих свят! Любимо та цінуємо вас усіх!!!

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців