Пошук

День Волонтера!

 

                5 грудня - день добрих безкорисливих людей,  які віддають частинку тепла свого серця, частинку своєї доброти, опіки, любові, частинку своїх доходів  тим, хто потребує цього всього, хто немає підтримки, хто втратив віру в те, що він потрібний, що Бог має на кожного свій план…

          Це все про друзів – волонтерів з різних куточків нашого чудового краю, бо вони поруч, вони дарують діткам не лише подарунки, а й свої емоції, спілкування та підтримку.

          Тож напередодні, 4 грудня і до нас завітали наші добрі друзі – Волонтери з подарунками: Тетяна зі Сваляви, Еріка з друзями з м. Хуст, Римма та її команда з Великого Березного та Лена і Клінтон. Натомість наші вихованці подарували їм святковий концерт та позивні емоції.

           Волонтерство – це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що веде волонтерів вперед. Зі святом, ВОЛОНТЕРИ! Щира подяка всім і кожному окремо!!!

Фото

 

          Надзвичайно необхідним для дитячого будинку було придбання волонтерами насосів WILO 25\1-8 для циркуляції води для опалювальної системи. А саме:

- 2 шт.- Наталія Чіж і друзі з Америки;

- 1 шт. – Володимир ( Керівник ПП Крок Енерго);

- 1 шт. – Лена Клінтон.

 

          А друзі з Ужгорода – Ганна Петьовка та Леся для діток придбали солодощі, рукавички, шапки, носочки та індивідуальні  засоби гігієни.

           8 грудня в наш заклад завітала родина з Винаградова  - Валентина та Анатолій, які в подарунок діткам принесли теплі шапочки та солодощі, а також спілкування та позитивні емоції. Щиро дякуємо за вашу доброту!

          Також цього дня наші дітки  познайомилися з новими друзями з м. Тячів – п. Марією і її  друзями. Кожна дитина отримала індивідуальний подарунок, спілкування, веселі ігри та добре проведений час.

Фото

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців