Пошук

події Листопада

День української мови та писемності

Вже традиційно 9 листопада Україна святкує День писемності та мови. Тож наші вихованці мали змогу поринути в багатющий світ української мови. Метою проведених заходів було ознайомити дітей як виникло письмо, показати красу і багатство нашої мови, її можливості, та довести, що рідна мова - це духовна святиня. Діти вслухалися в фонограму звуків і пробували відгадати їх. Пояснювали жестами і мали зрозуміти одне одного. Підбирали епітети, порівняння, метафори. Працювали в групах. Декламували вірші, створили лозу на якій виростили чудовий кетяг грона з асоціативними словами до нашого мовлення. Сумували з "Скорботним календарем української мови". Та раділи коли легенди описували розквіт рідного слова.

Фото 1

 

                   Міжнародний день толерантності

16  листопада відзначається  Міжнародний день толерантності.

Толерантність – саме те, чого не вистачає зараз деяким людям і націям: терпіння, терпимість, розуміння, дружнє ставлення, спокій, адекватне сприйняття. Тому виховання толерантності є важливим завданням навчального закладу,метою виховних заходів було сформувати у дітей чітке уявлення , вчити  бути добрими, уважними, терпеливими один до одного. З цією метою педагогами закладу було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.

Фото 2

 

                   "Тиждень  безпеки дорожнього руху".

З 15 по 21 листопада  у нашому закладі продовжився другий етап "Тижня безпеки дорожнього руху".

 З метою закріплення знань дітей   про поведінку пішоходів на проїжджій частині була проведена виховна година на тему: "Безпека  на дорогах". У вечірні години діти пограли у дидактичну гру "Дорожні знаки". Діти із задоволенням самостійно читали загадки, написані на карточках і вибирали із 3 знаків один, який відповідає опису в загадці.

Фото 3

Революція Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи було проведено виховні заходи, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

          Вихованці дізналися про день, який 8 років тому сколихнув цілу державу. День, який поміняв свідомість українців і наші життя. Було проведено  бесіди: "Гідність і свобода України", " У нашім серці Україна". Мета бесід - показати дітям, хто такий "патріот" і що він зробив і  робить для своєї Батьківщини, прищеплювати  любов до рідної землі; виховувати патріотичну свідомість.

 Фото 4

                             День па’мяті жертв Голодомору

З нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 26 листопада у музичному залі було проведено вечір-пам’яті  - «Голодний дух - День пам’яті жертв Голодомору». Метою даного заходу було викликати в дітей співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи, виховувати  прагнення зберігати в пам’яті історію рідного народу. Всіх загиблих дітки вшанували хвилиною мовчання та запаленням свічок. В групі "ВЕСЕЛКА" проведено захід "Запали свічку па’мяті" до Дня пам'яті  жертв Голодомору. Згадали цю страшну, трагічну сторінку нашої історії! Вшанували пам'ять про знищене покоління наших предків!

ФОТО 5

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців