Пошук

Події Жовтня

День працівника освіти

День працівника освіти - особливе свято, бо об’єднує дітей і дорослих, вчителів і вихованців.

На  початку золотої осені приймали щирі вітання з професійним святом всі працівники дитячого будинку!

1 жовтня 2021 року в музичному залі дитячого будинку відбулося святкування Дня Вчителя.  Вихованці нашого закладу  подарували своїм вихователям масу позитивних емоцій, - вітали їх піснями, віршами, танцями, гуморесками.

Щиро вітаємо всіх працівників освіти з їх професійним святом та бажаємо наснаги, здоров’я, терпіння та досягнення поставленої мети! Хай Вас Бог благословляє, многих  літ життя Вам подарує!

ФОТО 1

Міжнародний день тварин

4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин , спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

З цією метою на родинній групі « Сніжинка » проведено заняття " Дай лапу, друг!" . Метою заняття було  -  формувати в дітей гуманне ставлення до тварин; закріпити знання та навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами; розвивати вміння спостерігати за тваринами, доглядати за ними.

ФОТО 2

Профілактика правопорушень

06.10.2021року в рамках проведення профілактики правопорушень було проведено зустріч вихованців дитячого будинку, учнів 7-9 класів, з представниками ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції, які розповіли дітям про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх та багато цікавого з досвіду роботи.

Дякуємо за співпрацю!

ФОТО 3

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців