Пошук

Події Вересня

1 Вересня 2021 р.

         Вітаємо з днем 1 Вересня і бажаємо в цей день гарного настрою на весь навчальний рік, блискучих успіхів і легких завдань, цікавого дозвілля і цікавих пригод, міцних знань і особистих досягнень!!! А ось так пройшов наш перший день у школі…

Фото 1

                    ТИЖДЕНЬ ВУЛИЧНОГО РУХУ

 

         З 6  по 12.09. 2021 р.у дитячому будинку проводився Тиждень безпеки вуличного руху «Увага! Діти на дорозі». Було оформлено тематичний куточок « Безпека на дорозі». В музичному  залі проводився виховний захід -  гра – подорож   «Твій друг – дорожній рух». Після цього  діти переглянули мультфільм про дорожні знаки та правила поведінки на дорозі.

         У родинній групі "Барвінок" було проведено вікторину-гру "Ми - юні пішоходи" з метоюзакріплення знань дітей про правила дорожнього руху, про сигнали і роботу світлофора, виховання уважності, вміння орієнтуватись на вулиці. ЦЕ БУЛО ЦІКАВО І КРУТО!!!

         Цікава робота організована у дівчаток родинної групи "Веселка". Це було неймовірно корисно та творчо: проведено вікторину "Безпека руху - це життя". Цікаво грали в гру "Крокодил" та всі дружньо розв'язували кросворд!

         "ТВІЙ ДРУГ - БЕЗПЕЧНИЙ РУХ", саме під таким гаслом закріпила проведену впродовж тижня родинна група дівчат пізнавально-профілактичну роботу. Цікаві пізнавальні ігри, вправи та завдання, допомогли діткам в  цьому.

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити, а здоров'я берегти. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Саме для того, щоб ніколи не сталося біди, не тільки впродовж тижня, а щодня,  щороку, щоразу, коли проводжаємо дітей до школи, чи будь куди, ми - дорослі, завжди маємо нагадувати, повторяти, закріплювати, такі життєво важливі ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ!!!

         ЦІКАВО, КРЕАТИВНО ТА ТВОРЧО, А АКТИВНІСТЬ І ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ ДІТЕЙ ВИДНО НА ФОТО!

ФОТО 2

                ДЕНЬ ІМЕНИННИКІВ ВЕРЕСНЯ!!!  

  СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ІМЕНИННИКА У П'ЯТНИЦЮ БУЛО ВЕСЕЛИМ, РАДІСНИМ ТА ЦІКАВИМ. ВІТАЛИ 5 ІМЕНИННИКІВ ВЕРЕСНЯ.  БУЛИ ВІТАННЯ, РОЗІГРАШІ, СПІВИ ТА ТАНЦІ. І ЗВИЧАЙНО, ПОДАРУНКИ, ЯКІ З ЛЮБОВ'Ю ПРИГОТУВАЛИ ДРУЗІ-ВОЛОНТЕРИ З КОМАНДИ ЕРІКИ З ХУСТА.

         ХАЙ ВСІ НАШІ ІМЕНИННИКИ ВЕРЕСНЯ БУДУТЬ ЗДОРОВІ І ЩАСЛИВІ, А ЖИТТЯ ДАРУЄ ЇМ  ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ, ТАКІ, ЯК  ОРГАНІЗОВАНЕ СЬОГОДНІШНЄ СВЯТО!!! ВІТАЄМО!

ФОТО 3

 

Міжнародний день миру!

 З Міжнародним Днем миру вітаємо всіх Вас. Нехай життя тече спокійно і гармонійно, нехай події радують радістю, а любов оточує Вас.

 21 вересня 2021 року і наші дітки всіх вітають з привітальним концертом та флешмобом. А особливо цікавим та веселим був малюнок на асфальті.  Нехай цей вересневий день зігріє ваші душі, наповнить їх добром і любов'ю! Нехай осінній вітер понесе з вашого серця всі образи і смутки! А осінній дощик змиє всі погані помисли! Бажаємо всім здоров'я, щастя і мирного неба над головою!

ФОТО 4

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців