Пошук

День захисту дітей

ВІТАЄМО ВСІХ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

          29 травня 2021 року  - свято у школярів  СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!!!. УРАААА!!! Попереду канікули, відпочинок та забави. Всім бажаємо гарного та цікавого відпочинку!

          І все ж сьогодні більше уваги приділимо нашим дорогим випускникам Чинадіївської гімназії. Щасливої дороги, добрих та надійних друзів, доброти милосердя та любові у ваших серцях. Нехай задумане здійсниться з Божої волі та ласки. Дякуємо вчителям за науку, любов та терпеливість.

          Сьогодні перегорнута  одна із сторінок довгого та сподіваємось, щасливого життя випускників Чинадіївської гімназії та наших дорогих  випускників дитячого будинку!

          Пам’ятайте шкільні роки – вони незабутні. З Богом в самостійне життя!

 Фото 1

 

СВЯТО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ І

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАШОГО РІДНОГО ДОМУ!!!

 

          41 рік гомонить будинок дитячими голосами, наповнюється дитячою енергією та любов’ю дорослих до наших неймовірних дітей.

          Щиро всіх вітаємо! Долі щасливої бажаємо! Божих Благословінь кожній дитині!

 Фото 2

           Дякуємо гостям волонтерам за солодкі подарунки. Дякуємо працівникам поліції за розваги в парку для дітей.

 Фото 3

           Дякуємо  Мукачівській РДА за кіносеанс. Дякуємо Лені та Клінтону, їх помічникам та друзям за цікаві анімації, розваги для наших діток – емоціям не було меж!

 Фото 4

           Дякуємо релігійній громаді "НЕПОРОЧНОГО СЕРЦЯ МАТЕРІ БОЖОЇ" о. Петру, Оксані та Ярославу за морозиво, смачне тістечко.

          Друзям з  "ОБІТНИЦІ" за морозиво, фрукти, соки  спасибі!

Особлива подяка Тетяні та Андрію Гриньовим за неймовірний і смачнючий торт з емблемою нашого рідного дому!

  Фото 5

           З любов’ю дякуємо випускникам за зустріч та щира подяка Оліцчі та Танюші за неймовірний сюрприз – фото колаж "З ЛЮБОВ'Ю - ВАШІ ДІТИ". Дякуємо!

 Фото 6

           Ще хочемо подякувати Лесі Іллівні яка працює в дитячому будинку та її молодій стажерці Едіті з м. Мукачева. Вони  своїми золотими руками зробили наших красунечок ще гарнішими і ми бачили як гарно виглядали дівчатка на святі.  

 Фото 7

Випускники дошкільнятка

          02.06.2021р. свято продовжили маленькі випускники, які прощались з дошкільною групою, бо вони вже не дошкільнятка, а школярики, вже першачки! З чим щиро вітаємо золотеньких 9 діток, які сьогодні святкували випуск з садочка. Це було щиро, з неймовірною любов'ю та добротою! Співали, танцювали, грали музичні ігри, дякували за цікаве дошкільне життя всім працівникам. Отримали дипломи, смачненькі прянички та перші медальки випускника садочка. Дякуємо всім, хто свято готував, провів та дарував нам хороший настрій.

Фото 8

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців