Пошук

Час осінніх канікул

Час осінніх канікул — прекрасна пора. Всі діти люблять канікули, й зовсім не тому, що в цей період не потрібно ходити до школи, поспішати на заняття та робити домашнє завдання. Просто в цей час можна отримувати задоволення від усього, що відбувається навколо. Багато чого можна зробити за час канікул: і почитати, і погуляти, і зустрітися з друзями, і спортом позайматися, і подивитися хороший фільм, і допомогти дорослим. Але найголовніше — можна добре відпочити.

Під час осінніх канікул в дитячому будинку були проведені виховні заходи: екскурсії до лісу, квести, майстер - клас, ігрові програми, спортивні змагання, турнір з шахів, круглий стіл, працював кіноклуб, проводилися заняття гуртків.

(Фото 1)

А закінчилися наші канікули святом осені, які були проведені для дошкільнят та школярів. Діти порадували всіх своїми піснями, таночками, веселими іграми, інсценівками. Все було супер класно!!!.  Костюми, маски, оформлення залу. Дякуємо нашим молодим талантам за творчість, креативність, веселий настрій яким порадували всіх присутніх.

Швидко пролетів наш відпочинок, але яскраві враження від гарно проведеного часу на канікулах допоможуть нашим вихованцям налаштуватись на подальше навчання в школі.! А веселі розваги,  екскурсії продовжимо на вихідних кожен своєю родинною.

(Фото 2)

 

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців