Пошук

Тиждень українського козацтва.

14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та День захисника України.

 З метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави, покращення  національно-патріотичного виховання в дитячому будинку з 12 по 17 жовтня 2020 року діти із своїми наставниками  організували і провели «Тиждень українського козацтва».

 

 До цього свята бібліотекар Коструб Т.М. підготувала книжково-ілюстративну виставку: «Мужність і відвага крізь віки», у якій відтворено сторінки української історії: козацтво, події під Крутами, Революцію Гідності, а  також героїв АТО, які на передовій продовжують традиції козаків. Провела бесіду з дітьми, розповіла  про те,  про життя  та побут козаків на Січі, про славні  звичаї, традиції та про подвиги воїнів-захисників, які  і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи  кордони від ворогів.

 (ФОТО 1)

 13 жовтня вихователь Бубряк Т.І. провела з дітьми групи Веселка-Сніжинка пізнавально-розважальний квест «Найкращі друзі козаків». У змаганні брали участь хлопці та дівчата. Були нагороджені переможці і всі підтримали наших козаків, сказавши, що на них чекає серйозна місія, адже в майбутньому вони стануть справжніми КОЗАКАМИ-ЗАХИСНИКАМИ НАШОЇ РІДНОЇ БАТЬКІВЩИНИ.

 (ФОТО 2)

 У переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці,  День Українського козацтва гарні події організували у музичному залі вихованці, разом зі своїми наставниками, педагогом-організатором та музичним керівником. Діти розповідали про історію козацтва, декламували вірші, співали пісні. Гарно відтворили дії козаків у оригінальних сценках.  Гарною та повчальною була і виставка, приурочена до цього свята.

 (ФОТО 3)

Цікавою і пізнавальною була і розповідь сестри Марії про День Покрови Пресвятої Богородиці. Дякуємо сестрі Марії, діти були задоволені.

  (ФОТО 4)

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців