Пошук

Уроки доброти

05.10.2020 рову в Чинадіївському дитячому будинку з метою зменшення кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин проведені заходи до ІІІ Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Під час яких обговорили з учнями важливі питання, ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження з меншими-друзями.

 З учнями 3-4 класу проведено розважально-виховний квест «Пухнасті пригоди»  з метою прищеплення любові до тварин, відповідальності за них і дбайливе ставлення; сприяти засвоєнню учнями знань про особливості догляду за до­машніми собаками та котами; з’ясувати значення терміну «волонтери тварин»;розширити знання про особливості пошуку загублених домашніх тварин і волонтерську діяльність;виховувати дбайливе ставлення до тварин і довкілля.

Діти ще раз переконалися в тому, що відповідальне та гуманне ставлення  до тварин і піклування про них робить наш світ кращим. Людяність визначається за тим, як ми поводимося з тваринами.

З дошкільнятами проведено уроки доброти, інформаційні хвилинки та бесіди про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Дошкільнята мали змогу переглянути повчальні мульфільми, обговорили їх, зробили певні висновки.

 фото події

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців