Пошук

Свято Миколая

День Святого Миколая – особливе свято. Всі його чекають з нетерпінням, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій, бо кожен знає, що він за свого життя був добродієм для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку в біді, або в радощах. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті цього доброго святителя діти, бо для них, насамперед – це свято веселощів та подарунків.

От і у нас, у дитячому будинку свято Миколая чекають усі діти, адже у цей чарівний день у нас завжди дуже багато людей, які долучилися до неймовірних чудес Миколая у нашій великій родині.

11 грудня розпочали свою «ходу добрих справ від святого Миколая» давні друзі з  Австрії – родина Маханець, які щороку відвідують наших діток з індивідуальними солодкими подарунками

ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ ВАМ ЗА ОТРИМАНІ ПОДАРУНКИ!

 (ФОТО 1)

У четвер 17  грудня  вихованці отримали індивідуальні подарунки від отця Агапітта.

Цього ж дня з оригінальним подарунком до нас завітали чарівні представниці салонів краси з м. Ужгород: «Magic Beauty» та  «Barberia», які подарували феєрію краси, емоцій, позитиву та насолоди дітям у переддень святкових ранків до Миколая. Ось подивіться на них.

 (ФОТО 2)

Здійснити бажання наших діток захотіло чимало добрих людей.

 19 грудня до нас завітали  Пані Оксана та Юля  з гігієнічними наборами;  Тімея  з  піцею, фруктами та солодощами; пані Надія, яка подарувала дітям гарні тапочки. Дякуємо ТОВ «МОВІ ХЕЛС» за настільні лампи та необхідні матеріали для творчості.

(Фото 3)

Спасибі ВАМ  ВЕЛИКЕ!

 З улюбленими дитячими напоями «Кока - кола», для свят, цього дня завітали представники Закарпатської філії ІП «КОКА-КОЛА БЕВЕРИДЖИЗ УКРАИНА ЛИМИТЕД».

(Фото 4)

У понеділок 20 грудня до нас завітали наші давні друзі, гості з села Дерцен, релігійна громада реформатської церкви, святенник Жуковський Микола Львович з індивідуальними подарунками для кожної дитини.

 (Фото 5)

Сподіваємось, що в чарівне свято Миколая, ніхто не залишився без уваги, адже за народним повір’ям в цей день, здійснюються всі бажання, а всі люди, які роблять добро отримають добро сторицею!

Бажаємо Всім, Всім веселих і радісних різдвяно-новорічних свят.

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців