Пошук

1 червня - свято дітей

Щорічно у Чинадіївському дитячому будинку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято є для нас подвійним, адже в цей день ми відзначаємо ще й  День народження нашого будинку.  Хоч свято в цьому році відзначалося у вихідний день – субота, та все ж до нас завітало чимало гостей з подарунками. Діток привітали представники райдержадміністрації: заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Богів Олександр Ярославович, Булеца Наталія Володимирівна – начальник  служби у справах дітей Мукачівської районної державної адміністрації , заступник начальника Мукачівського районного відділення поліції Довгомеля Юрій Васильович та інспектор ювенальної превенції Мукачівського районного відділення поліції Когутич Тетяна Богданівна, які подарували нашим діткам солодкі подарунки і новенькі футбольні м’ячі.   Наші дітки вразили гостей своїм виступом, подарували всім присутнім у залі масу приємних вражень!

Одразу після свята дітки відправились у м. Мукачево. Наші друзі – волонтери благодійного фонду «Обітниця», як завжди приготували для нас приємний сюрприз, запросивши дітей у парк відпочинку та атракціонів. Волонтери радо зустріли наших вихованців і підготували для них розважальну програму. Молодших розважали іграми та розвагами аніматори, а для старших організували гру «Прожий життя за дві години». Після розваг діток пригощали солодощами та морозивом, з приємними враженнями ми повернулись додому.

            Провівши весело час у Мукачеві вдома на нас чекав уже сюрприз – аніматори, які безкоштовно розважали усіх діток закладу, даруючи чудернацькі танці та приємні, веселі враження. Після весело проведеного часу діти пригощались улюбленою піцою, а ввечері розважались на дискотеці.

СПАСИБІ ВСІМ, хто долучився до того щоб свято для дітей було веселим і щасливим!

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців