Пошук

Різдвяно-новорічні свята у Чинадіївському дитячому будинку.

Вітаємо всіх з Новим Роком! Бажаємо миру, добробуту, любові, сімейного затишку, 2019 нових  вражень та  досягнень у Новому Році!!!

26.12.2018 року в дитячий будинок з солодкими подарунками та чудовою виставою завітали наші давні хороші друзі  Оля Пінке з дітьми та волонтерами із благодійного фонду «Обітниця», де проживають діти – випускники за проектом «Моє житло».

28.12.2018 року до нас завітали гості з ТОВ «Мові Хелс», які  допомогли в обладнанні реабілітаційної кімнати для проведення медичної реабілітації дітей з інвалідністю та з тими дітками  хто цього потребують.

Ось і перша новина щодо роботи з цими  дітками. Вони надзвичайно полюбили проводити час на реабілітаційних заняттях, які є дуже корисними для їхнього здоров'я. 

Дякуємо всім, хто нас підтримує і допомагає.

 

 

З Новорічною програмою завітали до нас гості з Німеччини благодійний фонд братерська допомога «Словом і ділом» та представники територіального фонду з Іршави з духовим оркестром, який подарував всім різдвяний настрій своїми колядками та піснями, в  яких прославляли Сина Божого. Після концерту всі дітки отримали солодкі подарунки та масу позитивних вражень від спілкування.

Приємним сюрпризом став для наших вихованців  виступ Мукачівської ЗОШ № 6 із казковим мюзиклом «Вовк та семеро козенят на новий лад», керівник Чекан Ельвіра Едуардівна. Діти отримали масу позитивних вражень та емоцій. Дякуємо за гарний настрій!

         З солодкими та смачними подарунками завітали до нас також представники  Мукачівської ЗОШ № 10 та Оля з м. Ужгород .

         Щиро вдячні за подарунки!!!

Ось і закінчився 2018 рік… Рік багатий на радісні події, досягнення та здійснення дитячих мрій.  І  в двері дитячого будинку стукає новий 2019  рік – рік Жовтої Свині.

Традиційно новорічні святкування у дитячому будинку проходять весело, дружньо, по-родинному. Цікавою новорічною казкою розпочали ранок  наші маленькі дошкільнятка  29 грудня.  Як завжди чарівні казкові герої , милі, зворушливі сніжиночки та всі артисти порадували присутніх своїм виступом. За це були винагородженні смачним фруктово-вітамінним подарунком від добрих небайдужих людей.

Продовжили святкування ввечері наші діти  - школярі. День пройшов як у казці, завітало багато казкових героїв, яким вдалося всіх  діток та присутніх  в залі перенести у казковий світ, де здійснюються всі мрії  та перемагає  тільки добро!

Дякуємо Всім за подарунки та привітання.

Вітаємо з Новим 2019 роком!!! 

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців