Пошук

Всеукраїнський тиждень права у дитячому будинку

Всеукраїнський тиждень права в

Чинадіївському дитячому будинку

Нам здається недостатнім залишити тіло і душу дітей в такому стані, в якому вони дані природою – ми піклуємося про їхнє виховання і навчання, щоб хороше стало набагато кращим, а погане змінилося і стало хорошим.

Лукіан

 

З прагненням зробити життя дітей в дитячому будинку щасливим та безпечним та з метою виховання правової свідомості вихованців у Чинадіївському дитячому будинку проводився «Тиждень правових знань» з 3 по 10 грудня, під час якого організовано ряд заходів: круглий  стіл, тематична  конференція , тренінг, години спілкування, бесіди, тощо. Варто звернути увагу на кожен тематичний захід в рамках тижня та подякувати всім хто долучився до цієї роботи.

Юрисконсульт дитячого будинку Зовнич Н.М. 4 грудня організувала тематичну конференцію на тему «Права людини – твої права» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, ознайомила учнів 7-9 класів з  Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, а також надала інформацію вихованцям  щодо законодавчо-правових документів. 

 

5 грудня в. о. заступника директора з НВР та вихователь дитячого будинку Бубряк Т.І. провела у першій половині дня педагогічну творчу годинну  «Превентивне виховання дітей – пріоритетний напрямок виховання» , а в другій половині дня організувала круглий стіл з вихованцями 5-9 класів та педагогічним колективом на тему «Підліток у сучасному світі» ця форма роботи мала превентивний характер та сприяла підготовці підлітків до ефективної участі  в суспільному житті, виконання обов’язків громадянина і працівника, прагнення стати «капітаном» свого життя. 

 

6 грудня  бібліотекар дитячого будинку Коструб Т.М.  продемонструвала дітям книжково-ілюстративну   виставку та провела брейн-ринг «Знай і поважай право», формуючи  у вихованців вміння висловлювати колективні рішення в малих групах про обов’язки людини та їх взаємозв’язок з правами  

 

7 грудня вихователь дошкільної групи Пекар Г.Ю. провела з дітками бесіду «Родина. Права та обов’язки дитини в сім’ї». Щоб сформувати елементарні уявлення у діток про сімейні стосунки та ознайомити їх з нормами поведінки, відносинами, обов’язками та вмінням піклуватися про членів сім’ї  вихователь провела цікаві розвиваючі ігри та в доступній ілюстрованій формі ознайомила дітей з поняттям «Родина». 

 

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців