Пошук

Прощавай, 2017 рік!!!

Ось і закінчився 2017 рік… Рік багатий на радісні події, досягнення та здійснення дитячих мрій.  І  в двері дитячого будинку стукає новий 2018  рік – рік Жовтої Собаки.

Традиційно новорічні святкування у дитячому будинку проходять весело, дружньо, по-родинному разом з нашими друзями – волонтерами. 

Новорічний ранок розпочали дошкільнятка 29 грудня зранку, а школярі продовжили святкування ввечері. День пройшов як у казці, завітало багато казкових героїв, а найбільшим подарунком для діток став прихід Снігуроньки з Сантою та Суперменом, яким вдалося всіх  діток та присутніх  в залі перенести у казковий  світ, де здійснюються всі мрії  та перемагає  тільки добро!

З Новорічною програмою завітали до нас гості з Німеччини з оркестром, який подарував всім різдвяний настрій своїми колядками та піснями, в  яких прославляли Сина Божого. Після концерту всі дітки отримали солодкі подарунки. 

Як і в родині, 31 грудня всі готуються до зустрічі Нового Року. Одні  готують  святкову вечерю, інші готуються  до новорічного карнавалу та дискотеки. Новорічний стіл для всіх діток був накритий на «Кухарочці». Щира подяка добрим людям, а саме Вадиму Іллічу, який часто допомагає діткам в організації святкового, по – домашньому смачного, новорічного столу та інших потреб дітей. Зустрічали Новий Рік  школярі від 3 по 9 клас. 

 

     

Щиро дякуємо та вітаємо всіх з Новим Роком! Бажаємо миру, добробуту, любові, сімейного затишку, 2018 нових  вражень та  досягнень у Новому Році!!!

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців