Пошук

Як ми провели канікули...

Цікаво, насичено, різноманітно пройшли канікули у вихованців дитячого будинку з 23.10. по 29.10.2017 року.

У понеділок 15 вихованців мали можливість відвідати львівську майстерню шоколаду. Для дітей  було проведено майстер-клас з виготовлення шоколаду. Кожна дитина мала можливість виготовити  власноруч шоколадну плитку, написати на ній свої імена, прикрасити візерунками, скуштувати багато шоколаду.

Волонтер з м. Львова Володимир влаштував для дітей екскурсію в підземелля, де для дітей провели екскурсію про давній Львів, показали  мощі святих.

Діти повернулися додому з масою позитивних вражень та солодкими подарунками, якими частували інших вихованців.

Велика подяка за організацію даної поїздки п. Катерині з м. Києва. Нехай Вас Бог благословить  за ваші  добрі справи!!! 

24 – 25 жовтня вихованці дитячого будинку побували у Національній  поліції м. Мукачева та Ужгорода. Діти дізналися багато нового та цікавого про роботу працівників поліції. Показали прийоми самозахисту, розповідали як поводитися у громадських місцях, продемонстрували зброю та розповіли для чого вона призначена.

В м. Ужгород всім дітям найбільше сподобався сюрприз від духового оркестру у виконанні працівників Національної поліції та військовий музей, де розповідали про різні речі, героїчні подвиги поліцейських .

Працівники поліції розповіли та показали дітям, як ведеться відеоспостереження  в Закарпатській області. Та найбільшу масу задоволень діти отримали від примірки спецодягу і відчули себе справжніми захисниками  громадського порядку.

Всім велике спасибі за проведені екскурсії!!!

 

Багато приємних вражень та позитивних емоцій отримали вихованці дитячого будинку, побувавши на пізнавальній екскурсії  в пожежній частині м.Мукачева. Тепер діти добре знають, хто обов’язково прийде на допомогу  у разі виникнення будь-якої небезпеки. Про свою роботу та про техніку, яку використовують працівники служби порятунку МНС розповів радо дітям офіцер служби з пожежної безпеки Василь Васильович.

Дякуємо за захоплюючу екскурсію! 

Традиційно під час осінніх канікул  в закладі проводилося свято осені. Розпочали свято наймолодші вихованці. Учасники порадували віршами, піснями, танцями, і запросили всіх присутніх переглянути осінню  казочку « Фруктовий сад». 

Продовжилося святкування конкурсом «Міс Осінь», який показали старші вихованці. Учасниці змагалися у різних конкурсах, під час яких проявили свою майстерність, оригінальність, творчість. Крім конкурсів також звучали пісні як учасниць так і починаючих вокалістів. 

Підсумком свята було обрання «Міс Осінь », « Міс Чарівність», «Міс Глядацьких Симпатій» та «Міс Елегантність».  Щедрість та багатство осені вихованці показали у виставці «Дари осені». 

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців