Пошук

Контрольне заняття в дитячому будинку

Контрольне заняття – одна із форм освітнього процесу організації навчальної діяльності вихованців Чинадіївського дитячого будинку.

Специфікою Чинадіївського дитячого будинку є те, що діти  проживають у дитячому будинку і здобувають дошкільну освіту у закладі,  а здобування освіти дітей-учнів здійснюється у  Чинадіївській  загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Тому кожні пів рокуз метою визначення рівня засвоєння навчальної програми та сформованості знань, умінь та навичок у дітей,  ефективності освітньої роботи в закладі організовуються контрольні заняття, тестування та олімпіади для дітей шкільного віку. В процесі організації такої роботи особлива увага звертається не на засвоєння програмового матеріалу школи, а на вміння дітей думати логічно та визначається їх загальний розвиток. А завдання вихователів організувати цю роботу у цікавій, невимушеній формі, адже якщо зацікавити дітей, захопити їх неординарними пізнавальними вправами, то у них з’являтиметься потреба у систематичній пізнавальній діяльності та розвиватиметься прагнення до саморозвитку.

Педагогічний колектив закладу постійно урізноманітнює цю роботу і постійно перебуває у пошуку форм, видів, методів та проводить цікаві види перевірки освітнього розвитку вихованців, тож ми пропонуємо  наробки та досвід роботи творчих педагогів дитячого будинку.

           Контрольні заняття 2020-2021 навчального року

           Контрольні заняття 2019-2020 навчального року

           Контрольні заняття 2018-2019 навчального року

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців