Пошук

Травень

            Щоб поглибити знання  вихованців про героїчне минуле нашого народу, допомогти їм усвідомити велич подвигу  українців у Другій світовій війні та виховувати  повагу до тих, хто ціною власного життя здобуває перемогу у війні з  рашистами в наші дні, вчора було  проведено  годину пам'яті,  впродовж якої створили тематичний лепбук пам'яті :"ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА: УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР" та  виготовили символіку цих днів - МАК ПАМ'ЯТІ.

         У 1939–1945 роках ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти. Тому традиційне гасло цих пам’ятних днів "ПамятаємоПеремагаємо!" цього року на державному рівні дещо видозмінене і звучить так: “Перемогли нацистів – переможемо і рашистів !”.

         Ще один вислів: "НІКОЛИ ЗНОВУ!" Ніхто й подумати не міг, що ЗНОВУ прийдеться пережити українському народу реалії жахливої війни. ТА НАЖАЛЬ...

Але весь український народ з упевненістю скаже слово "НІКОЛИ" - МИ НІКОЛИ НЕ ВІДДАМО СВОЄЇ РІДНОЇ ЗЕМЛІ УКРАЇНИ! ХОЧ, НАЖАЛЬ, І ЦІНОЮ ВТРАЧЕНИХ ЖИТТІВ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ СТАЮТЬ ЯНГОЛАМИ-ОХОРОНЦЯМИ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ!!!

         МИ ВІРИМО, ЩО МИР ОБОВ'ЯЗКОВО НАСТАНЕ І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Фото

 

День Європи

         9 травня у дитячому будинку були проведені заходи присвячені Дню Європи. Діти старших груп закріпили та розширили знання про країни Євросоюзу. Гаслом нашого заходу були слова французького філософа Фужере де Момброна : "Світ схожий на книгу і той, хто знає свою країну пройшов у ній лише першу сторінку". Ми будемо відкривати сторінки цієї книги!!!

         Фото

День Матері

            День матері Україна традиційно відзначає у другу неділю травня. День матері – це особливе свято, коли можна ще раз нагадати найдорожчій людині, як ви її цінуєте і любите. Діти в цей день дарують своїм матерям квіти, листівки, присвячують їм вірші і пісні. Пам'ятайте, що головним в це свято є ваша увага до мами!

         "МИ ВСІ-ОДНА СІМ'Я, ЄДИНА МИ РОДИНА. МІЛЬЙОНИ РІЗНИХ "Я", А РАЗОМ-УКРАЇНА"! З цих слів у дитячому будинку розпочалося свято  присвячене міжнародному дню Матері та сім'ї.

         У ці святкові бажаємо, щоб кожен пам’ятав: Сім’я – найважливіше. Сім’я – це люди, які любитимуть тебе не зважаючи ні на що. Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок, добробут. Нехай у кожній сім’ї буде мир та злагода. Щастя всім!

 Фото

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців