Пошук

Тиждень захисту дітей та святкування Дня іменинника

З 12 по 23 листопада 2017р. проводився тиждень захисту дітей «Ми проти насилля». З цією метою психологом проведено  тренінг «Як захистити себе від жорстокості та насильства».

14 листопада проведено круглий стіл «Про торгівлю живим товаром» з переглядом відеофільму, виготовлено колаж «Світ без насильства».

16 листопада 2017 р. проводилися заходи до Міжнародного дня відмови від куріння з метою профілактики тютюнокуріння та інформування вихованців про згубний вплив тютюну на здоровя.

Психологом дитячого будинку були проведені  наступні заходи : «Мішень цигарки – молодь всього світу», «25 кроків, щоб кинути курити». Ознайомила учнів з пам’ятками  «Мінус сигарета. Про перешкоди на шляху відмови від куріння», «Про тютюнокуріння. Цікаво і корисно».

1 грудня 2017 року до Всесвітнього дня боротьби з СНІДОМ проведено тренінгові заняття «Життя у світі, у якому є ВІЛ», метою  якого було дати знання про ВІЛ, СНІД, історію виникнення, шляхи передачі, формувати уявлення учнів про те, що від нашого розумінні ризику, від нашої поведінки залежить наше здоровя, виробляти толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.Вже традицією в нашому дитячому будинку стало відзначати День іменинника.     

Так, 29 листопада  в закладі цікаво та жваво проводилось святкування іменин. Для  маленьких  іменинників старші діти організували рухливі ігри, танцювальні конкурси, жартівливі сценки та багато інших веселощів разом із клоуном. Всі іменинники отримали подарунки та масу позитивних вражень.

 

 
Головні завдання, система організації, практична робота з дошкільнятами, програмно-методичне забезпечення
Самопідготовка школярів, виховні заняття, проекти, профорієнтаційна робота, шляхи соціалізації вихованців